top of page

CS5040

CS1.jpg
CS2.jpg
CS6.jpg

Compact Design & Smart Solutions to pełna nazwa naszego systemu CS5040. System został stworzony w myśl zasady, iż funkcjonalność i wygoda biura są równie ważne co jego kompaktowy i nowoczesny wygląd. To kolejny system, w którym możemy puścić wodze naszej fantazji podczas aranżacji powierzchni. Kluczowe punkty designu CS5040 to klasyczne 4 nogi lub ciekawa wizualnie noga A. Możemy wprowadzić delikatny 8mm dystans pomiędzy blatem, a ramą co stwarza efekt lewitującego blatu i sprawia wrażenie niesamowitej lekkości. Szeroka kolorystyka to kolejny mocny punkt tego systemu, to my decydujemy czy blat i jego obrzeże będą miały ten sam kolor, czy puścimy wodze fantazji i zdecydujemy się na bardziej odważne rozwiązanie. Oczywiście mamy do wyboru szeroki pakiet dodatków – panele osłaniające, kanały kablowe, możliwość przesuwnego blatu, uchwyty na komputer czy monitor oraz piórniki

EASY SPACE

ES2.jpg
ES5.jpg
ES7.jpg

Easy Space jest modułowym systemem mebli biurowych, opartym na prostych rozwiązaniach, dzięki którym można tworzyć dowolne konfiguracje stanowisk pracy. System umożliwia aranżację pojedynczych, podwójnych lub zespołowych stanowisk pracy, przestrzeni typu open space, recepcji oraz sal konferencyjnych.

 

Blaty biurek dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach – niezależnie od tego, czy biurko stoi samodzielnie, czy jest połączone z innymi elementami.

Istnieje pięć wariantów nóg biurek: nogi płytowe, nogi o przekroju okrągłym lub kwadratowym, nogi w kształcie litery C z łącznikiem melaminowym oraz z nogi w kształcie litery C z belką metalową. Biurka umożliwiają prowadzenie kabli elektrycznych i sieciowych.

SQART

SQ2.jpg
SQ5.jpg
SQ3.jpg

SQart to doskonały system meblowy dający nieograniczoną liczbę możliwości. Pozwala tworzyć kombinacje idealnie dopasowane do przestrzeni, a jednocześnie praktyczne. SQart to system pozwalający osiągać bardzo różne cele i spełniać bardzo różne wymagania: projektanta wnętrz, sprzedawcy i klienta.
 
Klientowi daje możliwość stworzenia określonej liczby wygodnych, praktycznych stanowisk podnoszących wydajność pracy. Oferuje wysoką jakość materiałów, estetykę, funkcjonalność oraz dobrą cenę.
 
Architektom stwarza okazję do realizacji twórczych, kreatywnych rozwiązań podkreślających indywidualny charakter każdej realizacji. Elastyczność systemu pozwalająca na łatwe skomponowanie użytecznej przestrzeni i jeszcze łatwiejsze dokonywanie w niej zmian – to z kolei podstawowe wymagania projektanta wnętrz.
 
Najważniejszymi zaletami dla handlowca jest przejrzystość systemu oraz szybki montaż mebli. Nie bez znaczenia jest również możliwość wielu praktycznych zastosowań przy zastosowaniu niewielkiej ilości elementów, produkowanych seryjnie i błyskawicznie dostarczanych przez producenta.

SQART MANAGERIAL

SQM1.jpg
SQM2.jpg

Elastyczność to najważniejsza cecha SQart. Dlatego poszerzyliśmy system o nowe elementy tworzące wersję gabinetową systemu -SQart Managerial. Zbudowane na nodze płytowej meble pozwalają wyróżnić w biurowej przestrzeni część przeznaczoną dla managera. Nowe elementy SQart są bardziej stateczne, a nawet dostojne. Ale nadal pracują dla Ciebie – w służbie wygody, funkcjonalności i mobilności.
 
Niezależnie od tego, pod jakim kątem spojrzeć SQart jest doskonały. To system meblowy dopasowany do wszystkich wymagań. Projektanta, bo oferuje niezliczone rozwiązania funkcjonalne. Sprzedawcy, bo zestawienia komponuje się z elementów prostych, wygodnych i dostarczanych błyskawicznie. I w końcu Klienta, bo przy doskonałej jakości SQart to system bardzo ekonomiczny. Teraz SQart spełni również oczekiwania nawet najbardziej wymagających managerów – tworzy stabilną i bardzo wygodną podstawę pracy dla Ciebie i całego Twojego zespołu.

PLAY & WORK

PW 1.jpg
PW 2.jpg
PW 5.jpg

Play&Work Work as you play, play as you work. W pracy jak w grze. Współpracujesz i zdrowo rywalizujesz. Konkurujesz z innymi, spełniasz swoje pasje, odnosisz sukcesy, a czasem porażki. Jesteś elastyczny, szukasz alternatywnych rozwiązań, aby zrealizować zamierzony cel. Poszukujesz w niej satysfakcji i spełnienia, bo wtedy praca przestaje być obowiązkiem, a staje się przyjemnością. Każdego dnia w pracy podejmujesz decyzje, każda z nich to kolejny ruch prowadzący do zwycięstwa. Przestrzeń, która Cię otacza to plansza – odpowiednie ustawienie na niej elementów gry to klucz do sukcesu. Projektując miejsce pracy, tak jak w grze, trzeba przewidywać kilka posunięć do przodu. Aranżacja przestrzeni nie może być odpowiedzią wyłącznie na dzisiejsze potrzeby. Play&Work dzięki swoim możliwościom funkcjonalnym to strategiczny wybór, który pomoże Ci wygrać każdą grę. Play & Work to najnowsza propozycja Grupy Nowy Styl prezentowana po raz pierwszy na targach Orgatec 2014 w Kolonii. System meblowy zaprojektowany przez WertelOberfell studio, łączy w sobie wszystko, co jest niezbędne do stworzenia warunków, które zapewnią najbardziej efektywną pracę zespołową. Specjalnie zaprojektowany panel o strukturze metalowej drabinki, do których można dobrać dodatkowe akcesoria oraz półki, ułatwia swobodną komunikację między członkami zespołu. Różnorodne konfiguracje kolorystyczne pomogą podkreślić indywidualny styl. Lekkie bryły biurek na metalowych nogach w ciekawym kształcie litery U w połączeniu z nowoczesną kolorystyką to design wspierający kreatywność. Połączenie biurek z szafami pomaga zachować porządek na biurku nawet podczas codziennej twórczej pracy. Wysokie szafy nie tylko oddzielają strefę spotkań, ale przede wszystkim są niezbędnym miejscem na archiwum materiałów marketingowych.

LEVITATE

L4.jpg
L6.jpg
L3.jpg

Szukając kompromisu pomiędzy życiem w biurze a tym poza nim, poszukujemy rozwiązań umożliwiających
tworzenie przestrzeni zarówno unikatowej pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnej. Łączymy miękkie formy oraz delikatne kształty z praktycznym sposobem przechowywania. System meblowy Levitate wpisuje się w ten trend, a dzięki oryginalnemu wzornictwu może dodatkowo wyróżnić i wzbogacić niemal każdą przestrzeń. Zastosowanie naturalnych materiałów, m.in. drewna, dodatkowo sprzyja budowaniu przyjaźniejszego miejsca pracy. Badania pokazują, że obecność naturalnych elementów działa jak bufor redukujący stres i ma pozytywny wpływ na ogólne samopoczucie.

Lekka wizualnie, a zarazem solidna forma drewnianej podstawy nada przestrzeni unikatowy charakter
oraz uatrakcyjni otoczenie wszystkim pracownikom. Zwężające się ku dołowi drewniane nogi mogą wyróżnić nasze biuro w wyjątkowy sposób wprowadzając w niemal każdą przestrzeń niepowtarzalne wzornictwo.

ERANGE

erange 3.jpg
erange 7.jpg

Cenimy wymagających Klientów. Dbamy o szczegóły. Dlatego w londyńskim Platform Studio powstał eRange – system mebli gabinetowych BN Office Solution. W oparciu o modernistyczne idee Bauhausu i w służbie funkcjonalizmu powstał system zamknięty w niezwykłej, pełnej stylu formie. Prezentujemy dynamiczne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają od innych, ale potrafią też wymagać od siebie.
Jego twórcy mówią o nim: eRange to system współczesny, ale ponadczasowy. Litera „e” nawiązuje do elektroniki, ale oznacza też esencjonalny. eRange to system wystudiowany, nowoczesny i dyskretny. Czysta forma elegancji. W eRange najwyższa jakość to standard.

erange 4.jpg

CX3020

CX 2.jpg
CX 1.jpg

Dzisiaj każdy lubi mieć wybór. Aranżowanie przestrzeni dopasowanej do indywidualnych potrzeb Klienta to standard. W odpowiedzi na te potrzeby BN Office Solution z dumą prezentuje nowy system stołów konferencyjnych. CX 3200 – połączenie nowoczesnego, lekkiego design`u z intuicyjnym i prostym montażem oraz szerokim spektrum możliwości aranżacyjnych.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, system umożliwia aranżację wszelkiego rodzaju przestrzeni konferencyjnych, od małych sal kilkuosobowych po duże sale narad, sale szkoleniowe czy przeznaczone do video konferencji. CX 3200 wyróżnia się specyficzną mobilnością, polegającą na szybkim montażu / demontażu aranżacji. Umożliwia to specjalnie zaprojektowana podstawa która nie tylko montowana jest bez użycia jakichkolwiek narzędzi ale pozwalająca redukować ilość nóg pod stołem poprzez zastosowanie wspólnej nogi w miejscu łączenia dwóch blatów.

Bardzo bogaty product range systemu pozwala na aranżację różnego typu układów konferencyjnych, tradycyjnych prostokątnych oraz w kształcie litery U lub V, w kształtach owalnych i półowalnych, a także okrągłych czy trójkątnych. W ofercie nie mogło zabraknąć rozwiązań pozwalających wykorzystać w pełni możliwości profesjonalnego systemu meblowego: portów elektrycznych, dyskretnych kanałów kablowych czy paneli dolnych. Elegancji sali konferencyjnej dodadzą dostępne w ofercie okleiny naturalne oraz wysokiej jakości laminaty.

EUP

up3.jpg

Gotowi do startu, eUP. Większość ludzi siedzi za dużo, a nasze ciała nie zostały stworzone do siedzenia przez cały dzień. Dlatego bardzo ważne jest, abyśmy zmienili swoje zachowanie w czasie pracy. Znajdź zdrowszy sposób pracy, zmieniaj pozycję, rozpocznij spotkania z kolegami na stojąco. Po prostu pracuj lepiej i żyj zdrowiej niż kiedykolwiek wcześniej...

Dzięki elektrycznej regulacji wysokości blatu może wspiąć się na poziom wyżej.

FLIB

FLIB.png
FLIB 2.png

Rodzina mobilnych, składanych stołów konferencyjnych Flib składa się ze stołów dostępnych w 5 różnych kształtach blatów oraz 2 blatów pełniących funkcję łącznika o kącie 90 stopni. Szybkie powiększanie przestrzeni konferencyjnej możliwe jest dzięki zestawianiu blatów prostokątnych oraz półowalnych.

ZALETY

Kompaktowy, lekki i szybki w montażu. Taki jest Flib – system mobilnych, składanych stołów konferencyjnych, który pozwala dostosować przestrzeń do aktualnych potrzeb. Jego możliwości aranżacyjne ułatwiają szybkie zaadaptowanie miejsca na szkolenie, spotkanie grupy projektowej, telekonferencję czy rozmowę kwalifikacyjną.
Doskonały tam, gdzie liczy się każdy metr kwadratowy.

ŁĄCZENIE

Stoły konferencyjne Flib można łatwo ze sobą zestawiać, korzystając ze specjalnych łączników z tworzywa. Aby ułatwić łączenie stołów za pomocą łączników, na powierzchni ich blatów umieszczono dodatkowo cztery metalowe elementy, ułatwiające dopasowanie krawędzi blatów. Łączenie elementów systemu jest proste i intuicyjne, a zastosowane rozwiązania umożliwiają tworzenie dowolnych układów stołów zależnie od potrzeb.

VELUM

velum1.jpg

Lady recepcyjne Velum to produkt nie tylko elastyczny, ale przede wszystkim dzięki swej prostej konstrukcji –ekonomiczny. Doskonale sprawdzi się nie tylko jako tradycyjna recepcja, ale również jako punkt obsługi klienta w banku czy w urzędzie. Modułowość systemu Velum pozwala budować zarówno proste, jak i bardziej skomplikowane układy. Dzięki szerokiej gamie brył tworzy on miejsca pracy dla jednej, dwóch, bądź większej liczby osób. Różnorodność elementów systemu Velum daje możliwość swobodnego projektowania przestrzeni recepcyjnej, a prosta elegancja doskonale podkreśla charakter każdego wnętrza. Tapicerowanie frontów w różnych kolorach pozwala tworzyć inspirujące i różnorodne kombinacje. Wiele możliwości daje także szeroka paleta wykończeń.

velum4.jpg

MEETHINK

MEETHINK 2.png
MEETHINK 5.png
MEETHINK 1.png

W jakim gronie najczęściej się spotykasz? Dopasuj wielkość blatu do ilości uczestników. To zapewni komfort i idealne wykorzystanie przestrzeni.

Spotkania szybkie, luźne, na stojąco czy formalne, podczas których każdy zajmuje swoje miejsce? Dopasuj wysokość stołu do charakteru spotkania - to zaskakująco usprawnia przebieg dyskusji.

Z użyciem sprzętu czy bez potrzeby podłączania się do sieci? Jeżeli to pierwsze, to koniecznie postaw na stoły z mediaportem. To ułatwia życie!

KSZTAŁTY

Aranżując przestrzeń możesz wybierać spośród pięciu kształtów blatu. Tradycyjne koło, kwadrat i prostokąt uzupełniają mniej oczywiste zaokrąglone kształty.

PUZLO

puzlo 4.jpg
puzlo 2.jpg
puzlo 1.jpg

Meble to nie tylko kawałek płyty, który ma wpasować się w przestrzeń. Tutaj chodzi o funkcjonalność i wygodę. Lubimy meble wielozadaniowe, które zaspokajają wiele potrzeb użytkownika. Dlatego dzisiaj pokazujemy PUZLO.
Dzielimy wspólną przestrzeń, jesteśmy teamem – ale każdy z nas ma coś od ukrycia. Twoje sekrety będą bezpieczne z szafkami puzło. Możemy zamknąć je na kluczyk lub na specjalny kod.
Każda z szafek może posiadać specjalny otwór, przez który możesz wrzucić ważny dokument koledze, a może list miłosny :D
Stwórzcie swoją własną przestrzeń do przechowywania z meblami puzlo.

bottom of page