top of page
cello 1.png

CELLO

Cello ujmuje łagodną formą przenosząc w świat harmonii i naturalnego piękna. Przyjemny dotyk oparcia przywodzi na myśl instrument powstający w troskliwych rękach lutnika. Poprzez możliwość doboru detali wykonanych z drewna lub metalu, Cello integruje się z otoczeniem tworząc atmosferę dyskretnego luksusu.
Linia szykownych mebli wypoczynkowych składających się z fotela, sofy 2-osobowej oraz sofy 3-osobowej. Uzupełnieniem kolekcji jest zestaw stolików doskonale współgrających z wszystkimi elementami linii Cello. Duży wybór wykończeń powoduje, że mebel znakomicie komponuje się z wnętrzami biurowymi.
Nogi przednie siedzisk wykonane z chromowanych rur stożkowych lub barwionego drewna. Tylnie nogi wykonane z chromowanych rur. Komfort użytkowania zapewnia konstrukcja siedziska, w którym użyto sprężyn stożkowych. Blaty stolików będących uzupełnieniem zestawu wykonano ze szkła przeźroczystego lub matowego. Nogi stolika wykonane w całości z chromowanych rur lub barwionego drewna z chromowanym pierścieniem.

cello 2.png

CLASSIC

classic 2.png

Modernistyczna bryła mebli Classic wyraźnie nawiązuje do projektów mistrzów szkoły Bauhausu. Ponadczasowe wzornictwo połączone z funkcjonalną prostotą, oddaje reprezentacyjny charakter sof Classic. Optymalne połączenie elementów tapicerowanych z chłodną, metalową konstrukcją tworzy we wnętrzach atmosferę dojrzałego profesjonalizmu.
Niepowtarzalna linia mebli wypoczynkowych, składająca się z fotela, sofy 2-osobowej, sofy 3-osobowej oraz stolików, które stanowią dopełnienie linii. Meble o wyjątkowych walorach estetycznych i użytkowych oraz unikalnych rozwiązaniach technicznych. Dopełnieniem linii są stoliki z blatami ze szkła matowego.
Widoczna konstrukcja z chromowanych rur stożkowych. W siedziskach zastosowano sprężyny dwustronnie stożkowe, które powodują że meble zachowują swą pierwotną formę nawet po długim okresie użytkowania oraz zapewniają najwyższy komfort siedzenia. Szlachetne materiały wykończeniowe takie jak skóra lub Alcantara® oraz chrom błyszczący lub matowy podkreślają prestiżowy charakter mebli. Ręczny proces produkcji zapewnia najwyższą jakość oraz dbałość o detale.

classic 1.png

CONCERTO

Concerto to idealne współbrzmienie reprezentacyjnej formy i wyjątkowego komfortu. Ta przestronna i klasyczna sofa pozwoli nadać formalnej atmosferze biura nieco domowego ciepła i przytulności. Prosta i lekka kompozycja kształtów kryje obietnicę niezwykłej przyjemności siedzenia. Wypoczynkowy charakter mebla podkreślają miękkie poduchy oparcia i siedziska oraz szerokie podłokietniki. Concerto to melodyjny dialog mebla z przestrzenią.
Komfortowe meble o prostej i lekkiej formie. Linię Concerto tworzą: fotel, sofa 2-osobowa, sofa 2,5-osobowa oraz sofa 3-osobowa. Wysokogatunkowe materiały wykończeniowe, podkreślające piękno mebli, zachowują swoje właściwości przez wiele lat.
W konstrukcji siedziska, opartej na metalowej, chromowanej ramie, wykorzystano sprężyny faliste, podnoszące komfort użytkowania oraz pozwalające na wieloletnią, udaną eksploatację mebla. Niezwykła wygoda sof Concerto to efekt zastosowania specjalnej kompozycji gęsiego pierza i pianki poliuretanowej jako wypełnienia poduch. Pokrowce poduchy i siedziska mogą być zdejmowane do czyszczenia.

concerto 1.png

GRANITE

granite 1.png

Granite to sofa o chłodnej i surowej formie. To bryła, która dominuje, przykuwa uwagę, staje się centralnym punktem przestrzeni. Inspirowane blokami skalnymi kształty dają poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Granite to sofa stonowana, ale zarazem wyjątkowo intrygująca.
Granite jest meblem masywnym, niemal dostojnym, a przy tym wyjątkowo komfortowym. Idealnie wpasowuje się w przestrzeń podkreślając prestiż gabinetu oraz strefy spotkań i odpoczynku. To rzetelna i elegancka wizytówka firmy.
Linia sof Granite składa się z fotela, sofy 2-osobowej i sofy 3-osobowej. Unikalną cechą mebla jest możliwość tapicerowania sof w dwóch różnych kolorach tego samego materiału tapicerskiego. Bogactwo materiałów wykończeniowych sprawia, iż mebel idealnie dopasowuje się do zaaranżowanego wnętrzna. Niezwykły komfort użytkowania zapewnia konstrukcja siedziska posiadająca najwyższej klasy sprężyny DUX. Uwagę przykuwa chromowana podstawa wykonana ze stalowych prętów.

HELLO!

hello 1.png

Stworzony w myśl idei "lekkie jest piękne" Hello! ma niewielkie gabaryty i wagę, dzięki czemu idealnie nadaje się do nawet niewielkich przestrzeni. Linia foteli Hello! łączy wygodę z nienarzucająca się formą.

hello 2.png
hexa 5.png
hexa 1.png

HEXA

Dzwoniące telefony, gwar rozmów i szum ekspresu do kawy… Brzmi znajomo? Biuro często przypomina wielki ul, w którym niełatwo znaleźć choćby skrawek spokojnego miejsca. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zaaranżowanie przestrzeni. Z systemem Hexa jest to znacznie łatwiejsze. Dzisiejsze biura tętnią życiem – wszystko zmienia się dynamicznie, stała jest jedynie zmiana. Ludzie wciąż o czymś dyskutują i szukają nowych rozwiązań. Hexa pomaga stworzyć miejsca, w których pozytywna energia zostanie skumulowana i doskonale wykorzystana. Tak rodzą się najlepsze pomysły. Szerokie portfolio brył systemu Hexa pozwala na budowanie różnorodnych układów w zależności od potrzeb danego biura i funkcji, jaką ma pełnić. Dodatkowym atutem systemu siedzisk Hexa jest możliwość łączenia wielu kolorów tapicerki na jednej bryle. Wystarczy uwolnić wyobraźnię i można stworzyć aranżacje dopasowane do każdej przestrzeni. 

KAIKA

Kaika przez swój kształt Swoim kształtem przypominającym tulipana, Kaika jest zaproszeniem do świata natury, gdyż to sama natura zainspirowała jej design. Dzięki dużej liczbie dostępnych modeli i kombinacji wykończeń, krzesło to pozwala

na tworzenie interesujących aranżacji przestrzeni.

kaika 3.png
hexa 7.png
hexa 2.png
kaika 1.png

LINK UP

linkup2.png
linkup1.png

Przecież nie samą pracą człowiek żyje. Ludzki mózg nie może cały czas pracować na wysokich obrotach, w stanie pełnej koncentracji. Potrzebujemy odrobiny relaksu, także w biurze. Czas odpocząć! Dlatego mamy dzisiaj propozycję nowoczesnej „leżanki”. Która swoim kształtem zaprasza nas na przyjemny wypoczynek.

magnes 3.png
magnes 1.png

MAGNES

Magnes II nadal przyciąga. Teraz ze zdwojoną siłą. Prosta forma, wiele brył i niezliczona ilość kombinacji sprawiają, że trudno mu się oprzeć. Zmodernizowany system siedzisk Magnes II to nie tylko ulepszona forma – to również wiele nowych funkcjonalności.

Magnes II, dzięki nowym elementom, jest jeszcze bardziej elastyczny – umożliwia tworzenie większej ilości układów w przestrzeni. Zasada działania pozostaje ta sama. Kolejne elementy przyciągają się wzajemnie tworząc wzory i kształty oddziałujące z magnetyczną siłą. Prosta forma pozwala tworzyć kombinacje dopasowane do każdego wnętrza. Nieskomplikowane – tam, gdzie mają być jedynie uzupełnieniem przestrzeni, złożone i rozbudowane, gdy mają być elementem dominującym.

Nowa odsłona systemu Magnes II otwiera przed projektantami jeszcze więcej możliwości. Nic już nie będzie ograniczać ich wyobraźni.

magnes 2.png
magnes 5.png

NAUDU

NAUDU 1.png
NAUDU.png

Naudu

Każdy z nas lubi tę chwilę w pracy – przerwę, kilka minut oddechu, czas kiedy odchodzimy od biurka i siadamy na sofie czy fotelu. Bez względu na to czy to moment relaksu, nieformalna rozmowa
czy oczekiwanie na spotkanie, opływowe kształty i miękkie wykończenie Naudu tworzą przyjazną i przytulną atmosferę.

EVERYchoice

Dokonywanie wyboru oznacza, że masz wiele opcji i to właśnie jest inspirujące! 

Trzy rodzaje podstawy, wiele opcji wykończeń sprawia, że wygląd sof i foteli Naudu zależy tylko od Twojej wyobraźni! 

EVERYspace

Przestrzeń tworzą kształty i kolory. 

Niezależnie od rodzaju przestrzeni możesz liczyć na Naudu. Świetnie prezentuje się w nowoczesnym biurze, modnej poczekalni lub kantynie pełnej roślin. Ponadczasowy design Naudu nie dominuje nad stylem przestrzeni, ale idealnie go uzupełnia.

EVERYone

Każdy z nas potrzebuje czasem chwili tylko dla siebie.

Szukamy wtedy spokojnego i cichego miejsca, wygodnych mebli i inspirującej przestrzeni. Idealnym wyborem może być Naudu, które sprawdzi się zarówno w dużych jak w kameralnych biurach domowych.

SAND

Do nowoczesnych stylów pracy potrzebne są nowoczesne meble. System meblowy Sand doskonale pasuje do modułowych biur, gdzie procesy biznesowe polegają na komunikacji. Sand daje niezliczoną ilość wariacji do zaaranżowania przestrzeni biurowej. Dzięki specjalnym ścianom możemy stworzyć ciche miejsce spotkań. Przestrzeń openspace staje się podzielona na kilka mniejszych obszarów.

sand 3.png
sand 5.png
sand 4.png

STUDIO

studio 1.png

Prosta, geometryczna forma oraz perfekcyjne proporcje powodują, że Studio z łatwością komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Poprzez inteligentnie zastosowane detale, porządkuje przestrzeń i rozbudza wyobraźnię. Wypełnienia oparcia i siedzenia gwarantują wysoki komfort siedzenia i przez wiele lat utrzymują znakomity wygląd.
Linia mebli wypoczynkowych charakteryzująca się wyrafinowaną formą. Składa się z fotela, sofy 2-osobowej, 2,5-osobowej oraz sofy 3-osobowej. Uwagę przykuwa oryginalne wkomponowanie nóg w kubiczną formę mebla. Uzupełnieniem linii Studio są stoliki z pozostałych linii. Szczególnie warto zwrócić uwagę na stoliki Quattro, których nogi wykonane są w podobnej stylistyce.
Konstrukcja siedzisk oparta na chromowanych metalowych nogach. Metalowe nogi pokryte są błyszczącym lub matowym chromem. W siedziskach zastosowano sprężyny dwustronnie stożkowe, zapewniające niezwykłe doznania podczas użytkowania. Nogi stolików Quattro, będących przykładowym uzupełnieniem linii, wykonane są również z chromowanego metalu. Blaty stolików ? drewniane.

TAPA

We współczesnych biurach niezbędne są miejsca, gdzie w nieformalnej atmosferze można spontanicznie podyskutować w niewielkim gronie. Na to wyzwanie odpowiada Tapa – system puf zaprojektowany przez Przemysława "Mac" Stopę. Ten niezwykły produkt to idealne połączenie ciekawego wyglądu i pomysłowej funkcjonalności. Tapa to rozwiązanie modułowe, podstawowym elementem jest „wyspa” składająca się z ruchomych puf obracających się na wspólnej osi. To genialne w swojej prostocie rozwiązanie daje możliwość różnej aranżacji tej samej przestrzeni z wykorzystaniem tych samych modułów. Uzupełnieniem linii są pufy wolnostojące o kształcie nawiązującym do górnego i trzeciego poziomu podstawowego modułu. Aby w pełni wykorzystać możliwości systemu wystarczy uruchomić wyobraźnię i… pufy!

tapa 5.png
tapa 6.png
tapa 2.png
tapa 4.png
tepee 2.png
tepee 5.png
tepee 8.png

TEPEE

Tepee
Dzięki swojej elastyczności, systemy siedzisk modularnych doskonale sprawdzą się we wnętrzach o różnym charakterze i powierzchni – zarówno w strefach relaksu, recepcji, jak i w miejscach spotkań nieformalnych oraz pracy w ciszy. Maksymalna funkcjonalność przy minimalnej ilości elementów sprawiają, że możliwości ich konfiguracji są niemal nieskończone, a ograniczeniem jest tylko wyobraźnia projektanta. Dzięki zastosowanym materiałom korzystnie wpływają na komfort
akustyczny biura. A co najważniejsze, nie dominują nad wnętrzem, lecz umiejętnie
podkreślają jego charakter.
Drewniane nóżki malowane częściowo na kolor biały lub czarny, wełniane materiały na panelach sprawiają, iż przestrzeń natychmiastowo się ociepla i uspokaja. A wygodne siedzisko wręcz zaprasza, aby na nim usiąść.

zone 3.png

ZONE

W swojej prostej i klasycznej linii, Zone nawiązuje do najlepszych tradycji designu. Nie dominuje nad wnętrzem, ale subtelnie je uzupełnia i ożywia, nadając indywidualny charakter. Zarówno fotel, jak i sofa nawiązują do krzesła Zen, tworząc wspólnie spójną aranżację. To połączenie, które tworzy atmosferę otwartości, spokoju i harmonii w każdym wnętrzu.

Sofy Zone to doskonałe proporcje lekkości i wygody. Prosta forma i stabilna konstrukcja zapewniają poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Wystarczy usiąść, by przenieść się do strefy wygody.

Linia sof Zone składa się z fotela, sofy 2-osobowej oraz dwóch stolików kawowych które wykończone mogą być melaminą lub fornirem. Rama siedzisk wykonana została w całości z chromowanych nóg o przekroju okrągłym, podłokietniki natomiast z litego drewna bukowego, bejcowanego na jeden z ośmiu dostępnych kolorów. Komfort użytkowania zapewnia konstrukcja siedziska i oparcia, w której użyto gąbki o odpowiedniej gęstości i grubości. Sofy Zone nawiązują wspólnymi cechami designu do linii krzeseł Zen z oferty marki Nowy Styl.

zone 1.png

CONECT

Miękkie, tapicerowane siedzisko i oparcie zamocowane na metalowej ramie zapewnia komfort siedzenia, a unikalny kształt dodaje wnętrzu lekkości. Dodatkowe półki pomiędzy siedziskami, dostępne w trzech kształtach, pozwalają na różne konfiguracje ułożenia krzeseł w pomieszczeniu.

Elementy linii Conect II umożliwiają tworzenie funkcjonalnych konfiguracji, pasujących do stref recepcji, poczekalni lub przestrzeni uczelnianych.

conect_sand_01.jpg

TILKKA

Tilkka po fińsku oznacza plusk wody przez rzucony kamyk. Trwa tylko chwilę, ale ma uspokajające i relaksujące właściwości. To samo możemy powiedzieć o nielicznych i jakże cennych chwilach relaksu w ciągu dnia, które można spędzić w przytulnych objęciach foteli i sof Tilkka.

Dobry start zwiastuje dobry efekt.
Jak zazwyczaj zaczynasz dzień? Z filiżanką kawy i gazetą? Medytujesz? Słuchasz muzyki?

Nie rezygnuj ze swoich przyzwyczajeń i rytuałów, które zapewniają przypływ energii.

Pamiętaj, że w życiu chodzi o równowagę. W dzisiejszych czasach największym luksusem nie są towary! Liczą się wrażenia, wspomnienia i doświadczane emocje.

Motto Tilkka brzmi: ciesz się tym, co tu i teraz!

tilkka 3.png
tilkka 1.png
tilkka 2.png
bottom of page